Найчастіщі питання
1) Що потрібно для візиту в лабораторію?

        Щоб здати аналізи, не буде потрібно щось особливе. Ви можете пройти обстеження, без направлення від лікаря, але Вам треба знати, які аналізи потрібні.

2) Як можна отримати результат аналізів?

Ви можете вибрати зручний для Вас спосіб отримання результатів лабораторних досліджень.

  • По-перше, ви можете отримати результат в будь-якому нашому офісі при пред'явленні чека виданого Вам в одному з наших пунктів.
  • По-друге, результат аналізу може бути відправлений Вам на електронну адресу, або веб-архів. Для отримання на E-mail, Вам необхідно вказати електронну адресу при реєстрації.

3) Як слід готуватися до здачі аналізів?

Для забезпечення максимальної точності і достовірності результатів аналізів, Вам необхідно строго дотримуватися встановлених правил підготовки до лабораторного дослідження.

       Для більшості лабораторних досліджень, кров необхідно здавати натщесерце в першій половині дня. Натщесерце-це означає, що останній прийом їжі був не пізніше, ніж 4-8 годин тому. І рекомендується перед здачею аналізів виключити з раціону жирну їжу.

      До того ж Ви повинні врахувати що, прийом будь-яких медикаментів, алкоголю, вживання кави і куріння можуть впливати на результати лабораторного дослідження. Якщо ви нервували, це також може вплинути на результат аналізу крові. Тому, перед здачею крові Вам необхідно відпочити 10-15 хвилин в приймальні і заспокоїтися.

       Пам'ятайте, що багато лабораторних аналізів вимагають особливих умов підготовки. Тому, перед тим, як йти в лабораторію, уточніть інформацію з цих питань.

4) Як часто слід здавати аналізи?

   

Всім відомо, що чим раніше виявлена хвороба, тим простіше її вилікувати. Але багато захворювань на ранніх стадіях себе ніяк не проявляють. Тому, навіть якщо ви відчуваєте себе здоровим, Вам все одно краще з метою профілактики періодично здавати прості аналізи, такі як загальний аналіз крові і сечі, глюкоза.

    Більш того, точну картину стану здоров'я дозволяють отримати аналізи, що проводяться систематично. До 30-40 років їх слід проходити один раз на рік, а після 40 років – один раз на півроку. При наявності хронічних захворювань регулярність обстежень можна проводити-раз в три місяці або щомісяця:

  • Гормони щитовидної залози;
  • Статеві гормони;
  • Онкомаркери;
  • Ліпіди;
  • Холестерин;
  • Урогенітальні інфекції;
  • Гепатит;

   Пам'ятайте, тільки регулярне профілактичне обстеження і здача аналізів дозволять вам зберегти своє здоров'я.

5) Чи дотримується конфіденційність ...

в лабораторії?

Так, звичайно. Вся інформація про наших клієнтів є абсолютно конфіденційною.

6) Що означають результати ...

моїх аналізів? 

      У бланку результату вказані ваші показники і межі норм для даного дослідження. Більш детально Вам все розповість ваш лікар.

7) Чому після взяття крові...

у мене утворилася гематома?

      Це пов'язано з тим, що сама по собі процедура взяття крові з вени пов'язана з мікротравматизацією судини. Тому, в ряді випадків можливе утворення підшкірної гематоми. Це залежить від індивідуальних особливостей організму.

8) Чому у Вас такі високі ...

ціни?

      Вартість лабораторних досліджень визначається якістю обладнання, реактивів, матеріалів і тест-систем, які використовуються на всіх етапах процесу проведення досліджень. Ціна аналізів визначається сумарною вартістю всього необхідного для проведення аналізів з метою отримання якісного, коректного і гарантованого результату.

9) Чому ви не коментуєте ...

результати аналізу?

      Лабораторія" діагностика плюс " не є лікувальним закладом і не встановлює діагноз. Правильний діагноз може бути поставлений тільки вашим лікарем з урахуванням клінічної картини.

10) Чому ви не робите ...

ті чи інші аналізи?

    Перелік досліджень які проводяться в лабораторії "Діагностика плюс" охоплює всі основні напрямки і виконується за допомогою передових світових методик лабораторної діагностики. На сьогоднішній день він становить понад 300 тестів. Ми постійно впроваджуємо нові аналізи при наявності їх клінічної значущості та адекватної вартості.

11) Навіщо потрібні ПІБ про лікуючого...

лікаря?

  Дана інформація потрібна лабораторії, для оперативного зв'язку з вашим лікарем, для отримання додаткової інформації в разі необхідності. Крім того, це вимога стандартного заповнення бланка реєстрації пацієнта в лабораторній програмі.

12) Хто розповість мені ...

про моїх результатах?

        Ви можете повернутися до свого лікаря. Можете скористатися можливістю отримати консультацію в нашому центрі. Запис за телефонами:

(057) 700-42-57

(097) 703-25-09

(099) 620-99-57

13) Боляче\Безпечно здавати аналізи?

Завдяки сучасним матеріалам і повністю одноразовим набором, забір крові і урогенітальних мазків абсолютно безпечний.

Неприємні відчуття під час забору крові мінімальні
Можна набрати кров для декількох аналізів в одну пробірку завдяки використанню сучасного обладнання та тест-систем

14) Чи треба записуватися на аналізи?

    Ні. Ви можете звернутися на будь-який пункт без запису і в робочий час здати матеріал для обстеження.