Консультація лікарів
ЗубченкоЮ    

Лікар акушер-гінеколог I категорії (кольпоскопіст),

гінеколог-ендокринолог,

лікар ультразвукової діагностики

Напрямок клінічної діяльності:

Освіта:

2005 р. - з відзнакою закінчила медичний факультет Харківського національного медичного університету;

2005-2006 р. — проходила інтернатуру з хірургії на базі Харківської міської клінічної лікарні №17;

2006-2009 р. — проходила інтернатуру на базі Харківського міського клінічного спеціалізованого пологового будинку №5.

2009-2011 р. — навчалася в клінічній ординатурі за спеціальністю "Акушерство та гінекологія" на базі кафедри акушерства та гінекологи № 3 Харківського національного медичного університету;

2012 р. - присвоєно ІІ кваліфікаційну категорію за спеціальністю акушерство та гінекологія

2012 р. пройшла тематичні курси удосконалення лікарів: «Кольпоскопія в діагностиці передпухлинних і пухлинних захворювань шийки матки, вульви і піхви», «основні принципи діагностики та лікування злоякісних новоутворень жіночої статевої системи» на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.

2013 р. - пройшла курси первинної спеціалізації з ультразвукової діагностики з отриманням сертифіката з ультразвукової діагностики на базі кафедри генетики, акушерства, гінекології та медицини плоду ХМАПО.

2014 р. пройшла тематичні курси удосконалення лікарів: «Ендокринологія в акушерстві та гінекології» на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.

2015 р. - пройшла передатестаційний цикл на базі кафедри перинатології, акушерства та гінекології ХМАПО, після атестації була присвоєна І-а кваліфікаційна категорія за спеціальністю акушерство та гінекологія;

2015 р. член Асоціації акушерів-гінекологів Українив 2018р. підтверджено сертифікат лікаря спеціаліста з ультразвукової діагностики.

2020 р. підтверджена І кваліфікаційна категорія за спеціальністю акушерство та гінекологія.

 

Досвід роботи:

Стаж роботи за фахом з 2005 р.

2005-2006 р. інтернатура з хірургії на базі Харківської міської клінічної лікарні №17;

З 2006 по 2009 р. інтернатура з акушерства та гінекології на базі Харківського міського клінічного спеціалізованого пологового будинку № 5, отримано сертифікат з присвоєнням звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю акушерство та гінекологія.

З 2009 по 2011 р. навчання в клінічній ординатурі за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на базі кафедри акушерства та гінекології № 3 Харківського національного медичного університету. 

З 2011 по 2013 р. працювала лікарем акушером-гінекологом в консультативній поліклініці м. Харків.

З 2013 по 02.2015 р. працювала лікарем акушером-гінекологом та лікарем ультразвукової діагностики в регіональному медичному центрі м. Харків.

З 03.2015 по 06.2015 р. працювала лікарем акушером-гінекологом та лікарем ультразвукової діагностики в медичному центрі "Жіночий доктор плюс" м.Харків.

З 2015-2020 р. - працювала лікарем акушером-гінекологом I-ї категорії та лікарем ультразвукової діагностики в медичному центрі «Екомед»;

З 2020 р.по 2021 р. - працювала лікарем акушером-гінекологом I-ї категорії та лікарем ультразвукової діагностики в медичному центрі «Сімейна консультація».

У 2021 р. - працювала лікарем акушером-гінекологом I-ї категорії та лікарем ультразвукової діагностики в медичному центрі «Доктор Харків».

З 2022 р. працює лікарем акушером-гінекологом I-ї категорії та лікарем ультразвукової діагностики в медичному центрі «Діагностика Плюс».

 

Професійні знання, вміння:

УЗД органів малого тазу трансвагінально, діагностика вагітності, кольпоскопічне дослідження, Діагностика та лікування патологій шийки матки (лейкоплакія, дисплазії, ендометріоз, старі розриви шийки матки, біопсія та радіочастотна деструкція шийки матки, аргоноплазменна абляція шийки матки та ін.), лікування захворювань що передаються статевим шляхом (хламідійна, уреоплазменна та мікоплазменна інфекції, трихомоніаз, кандидоз, бактеріальний вагіноз, генітальний герпес, вірус папіломи людини, і ін.), лікування запальних захворювань органів малого таза (запалення придатків), лікування вторинних захворювань сечовидільної системи, корекція місцевого імунітету, підбір контрацепції, введення і витяг ВМС «Мірена», ВМК «Джайдес» та ін., проведення медикаментозного аборту, реабілітація після аборту, проведення прегравідарної підготовки, лікування безпліддя, лікування порушень менструального циклу, лікування нейроендокринних гінекологічних захворювань: ендометріоз, синдром полікістозних яєчників, гіперандрогенія, гіперпролактинемія, мастодинія, альгодисменорея, лікування клімактеричного синдрому і підбір замісної гормональної терапії, лікування кіст яєчників, проведення діагностики онкологічних захворювань органів малого таза, лікування доброякісних пухлин органів малого таза.

 

Послуги, що надаються в рамках клініки:

 • Консультація гінеколога;
 • УЗД органів малого таза трансвагінально;
 • діагностика вагітності;
 • Кольпоскопічне дослідження;
 • Прицільна біопсія шийки матки;
 • Лікування патології шийки матки, в т. ч. із застосуванням апарату " ФОТЕК»;
 • Лікування захворювань, що передаються статевим шляхом (хламідійна, уреоплазменна і мікоплазменна інфекції,
 • трихомоніаз, кандидоз, бактеріальний вагіноз, генітальний герпес, вірус папіломи людини та ін.);
 • Лікування запальних захворювань органів малого таза;
 • Лікування вторинних захворювань сечовидільної системи;
 • Корекція місцевого імунітету;
 • Підбір контрацепції;
 • Прегравідарна підготовка (підготовка до вагітності);
 • Лікування безпліддя;
 • Лікування порушень менструального циклу;
 • Лікування нейроендокринних гінекологічних захворювань (вторинна аменорея, ендометріоз, синдром полікістозних яєчників, гіперандрогенія, гіперпролактинемія, мастодинія, альгодисменорея (хворобливі менструації);
 • Лікування клімактеричного синдрому і підбір менопаузальної гормональної терапії;
 • Лікування кіст яєчників;
 • Проведення діагностики онкологічних захворювань органів малого таза;
 • Повна лабораторна діагностика (мікроскопія мазка, посіви, цитологічний мазок (ПАП-тест), дослідження гормонального фону, обстеження на інфекції, що передаються статевим шляхом (методом ПЛР і ІФА), визначення онкомаркерів і т. д.);

 

Використовуване в роботі Медичне обладнання:

Кольпоскоп МК -200, апарат УЗД «QBit 5», широкосмуговий радіохвильовий апарат «ФОТЕК».

 

Використовувані методи в лікуванні пацієнтів:

Пацієнтоорієнтований (індивідуальний) і мультидисциплінарний (консультації суміжних фахівців) підходи до лікування кожного пацієнта з використанням сучасних міжнародних клінічних рекомендацій, заснованих на принципах доказової медицини (участь в дистанційному онлайн навчанні в рамках безперервного професійного розвитку лікарів (НПРВ)).

 

Підвищення професійного рівня в рамках НПРВ:

"Особливе освітнє портфоліо" з результатами проходження НПРВ в 2020-2021р.р., впровадження в практичній роботі рекомендацій провідних вітчизняних і зарубіжних фахівців.